Jak dojechać

LOKALIZACJA:

53.902176, 14.333294

>SPRAWDŹ LOKALIZACJE- KLIKNIJ<

Kompleks położony jest w lesie pomiędzy stacją kolejową "Świnoujście-Przytór",  a plażą.
500 metrów od drogi S3 i przystanku komunikacji miejskiej,
500 metrów od stacji PKP Przytór,
4 km od Fortu Gerharda, Latarni Morskiej i Dworca PKP Świnoujście,
10 km od Międzyzdroji,
100 km od Szczecina,
270 km od Berlina.

ze Świnoujścia

goście niezmotoryzowanii:

ze Świnoujścia (spod przeprawy promowej BIELIK po stronie wyspy Wolin)

-autobusem nr 10 w kierunku do Międzyzdrojów- wysiadamy na przystanku "Przytór- Dworzec PKP". Od przystanku do obiektu prowadzą drogowskazy. Odległość - 500 metrów.

- autobusem nr 7 w kierunku do Przytoru- wysiadamy na przystanku Sąsiedzka/Wolińska (na żądanie). Od przystanku do obiektu prowadzą drogowskazy. Odległość - 500 metrów.

tutaj aktualne rozkłady jazdy autobusów: www.ka.swinoujscie.pl/komunikacja-autobusowa/rozklad-jazdy-swinoujscie

samochodem:

- dla osób jadących od strony przeprawy promowej Karsibór- zjeżdżając z promu po stronie wyspy Wolin kierujemy się główną ulicą (Pomorska) na wprost 4,7km następnie na oznaczonym skrzyżowaniu z wjazdem do dzielnicy "Przytór" skręcamy w lewo w ulicę sąsiedzką. Po niecałym kilometrze dojeżdzamy do skrzyżowania przy którym znajduje się mały dworzec PKP "Świnoujście- Przytór". Skręcamy w lewo i po niespełna 100 metrach skręcamy w prawo przez tory. Parking znajduje się po prawej stronie. Od parkingu do kompleksu jest 300 metrów- trasa oznakowana.

MAPA >KLIKNIJ<

- dla osób jadących od przeprawy promowej "Bielik" zjeżdżając z promu w prawo w ulicę dworcową po 50 metrach skręcamy w prawo przez przejazd kolejowy. Jadąc główną na wprost 500 metrów dojeżdzamy do skrzyżowania z ulicą Duńską. Skręcamy w lewo w drogę S3 i kierujemy się nią w kierunku Międzyzdrojów przez 4kilometry. Po ok. 4 kilometrach przejeżdżamy przez tory kolejowe - z lewej strony mijamy kilkanaście torów kolejowych z wagonami towarowymi. Po 200 metrach skręcamy w lewo przez tory kolejowe ze szlabanami. Parking znajduje się po prawej stronie. Od parkingu do kompleksu jest 300 metrów- trasa oznakowana.

MAPA >KLIKNIJ<

z Międzyzdrojów

goście niezmotoryzowani:
- autobusem nr 10 w kierunku do Świnoujścia- wysiadamy na przystanku "Przytór- Dworzec PKP". Od przystanku do obiektu prowadzą drogowskazy. Odległość - 500 metrów.

- ścieżką rowerową R-10 (ścieżka leśna)

- istnieje również możliwość podjechania pociągiem- przed odjazdem należy upewnić się że pociąg zatrzymuje się na stacji "Świnoujście- Przytór"


samochodem:

dla osób jadących od strony Międzyzdrojów- drogą S3 w kierunku Świnoujścia; Na rondzie wjeżdzając do Świnoujścia dalej kierujemy się drogą S3 jak na Przeprawę "Warszów". Po 1,5 kilometra mijamy z prawej strony mały dworzec PKP "Świnoujście-Przytór". Sto metrów dalej skręcamy w prawo i przejeżdżamy przez tory kolejowe. Parking znajduje się po prawej stronie. Od parkingu do kompleksu jest 300 metrów- trasa oznakowana.

MAPA >KLIKNIJ<

Znajdź nas na Facebooku